SC KOUTSKÝ S.R.O.

Dopravní značení Hradec Králové

Půjčujeme a prodáváme dopravní značení, dopravní ploty, zrcadla, světla, svodidla a pokládku průmyslových podlah

Půjčujeme dodáváme a instalujeme veškeré svislé dopravní značení včetně velkoplošných dopravních značek. Plánování a instalace provizorního dopravního značení.

Sc Koutský s.r.o.

Vodorovné dopravní značení

Provádíme moderními stroji, případně ruční pokládkou na komunikacích i v interiérech budov, a to speciálními velmi kvalitními barvami a plasty o vysoké trvanlivosti, na které poskytujeme záruky až 36 měsíců. Používané barvy mají veškeré certifikáty pro používání v ČR a EU. Pokládka je prováděna jak v retroreflexní, tak nereflexní úpravě. Provizorní vodorovné značení provádíme snímatelnou páskou, takže po snadné likvidaci nezůstává žádné staré značení na vozovce.

Svislé dopravní značení

Zajišťujeme kompletní dodávky svislého značení včetně materiálu a jeho zabudování podle platných předpisů. Veškerý materiál je certifikovaný pro použití na dopravních komunikacích v ČR a EU. Naši zaměstnanci k Vám přijedou a vybudují Vám značení „ na klíč“. Naši technici Vám poradí, jak vše správně a za optimální cenu vyřešit včetně přípravy, případně zajištění veškeré potřebné dokumentace.Pokud máte zájem pouze o koupi dopravních značek a jejich příslušenství, zajistíme a dodáme Vám vše potřebné.

Provizorní dopravní značení

Pro veškeré práce na komunikacích zajišťujeme úpravy provozu. Jedná se o zábrany všeho druhu, zábory, objížďky, společenské apolitické akce. Provizorní značení jsme schopni zajistit „ na klíč „ od zpracování projektové a písemné dokumentace, vyřízení veškerých povolení, až po instalaci, údržbu po dobu trvání a likvidaci. V případě, že máte zájem pouze o zapůjčení provizorních dopravních značek a jejich příslušenství, vše Vám za velice příjemnou cenu zapůjčíme, v případě potřeby i dovezeme na místo a odvezeme. Naši technici jsou připraveni Vám poradit kam co nainstalovat, aby vše odpovídalo příslušným normám a zákonům.

Protismyková úprava vozovky

Zajištění zkrácení brzdné dráhy vozidla o min. 30%. Pokládka vhodná na silnice, mosty. Odolné proti zimním posypům. Aplikuje se nátěrem dvousložkové hmoty na bázi pryskyřice a dodatečným posypem.

Průmyslové podlahy

Nabízíme prodej a pokládku této průmyslové podlahy. Materiál je tepelně zpracovaný granulát PVC získávaný recyklací elektrických kabelů.