SC Koutský s.r.o.

O NÁS

Petr Koutský

marketing director

Odpovědná osoba pro zákazníky ČR, SK a další východní země. Podle motta zakladatele firmy pana Wernera Kleinheidera „Zákazník není pánem, ale přítelem!“  usilujeme o dlouhodobou spolupráci a partnerství s našimi klienty. Rádi byste koupili starší stavební stroj? Nekupujete zajíce v pytli!

Protože je naším cílem spokojený klient a vztah založený na důvěře, umožňujeme odebrat stroj nebo zařízení na zkušební dobu. Našim zákazníkům poskytneme z našeho širokého sortimentu vybraný stroj do měsíčního pronájmu s následným odkupem. Samozřejmě je tato služba bez navýšení konečné ceny za stroj. Při převzetí stroje uhradíte měsíční nájemné, kdy stroj musí být pojištěn v celkové kupní ceně. Po uplynutí sjednané doby doplatíte pouze zbytek ceny stroje. Pokud nebudete spokojeni s Vaší volbou, můžete stroj nebo zařízení vrátit. Více informací Vám rádi poskytneme při osobním jednání. 

Na hlavní centrále pro ČR a SK u našeho strategického partnera společnosti AM Gnol s.r.o. je Vám k dispozici další široká nabídka služeb. Mezi tyto nabízené služby patří zejména: půjčovna stavebních strojů, půjčovna pažení, půjčovna dopravních značek, autodoprava a mnoho dalšího viz link.

Pro sjednání osobní schůzky, informaci, návrhy nebo žádosti nás prosím kontaktujte osobně na adrese: koutsky@sckoutsky.cz